10361504_10203275911732053_4133501385021280311_n

U16B: zmaga (3:1) proti Treibachu

Proti moštvu iz Treibacha je slavila ekipa SAK U-16-B zmago.
Že v 18. minuti je hitri Manuel Nematy po močnem prodoru Tima Omana po desni strani zaključil lepo akcijo z golom. Fantje so si pridobili samozavest, toda gostje iz Treibacha se niso vdali. Proti koncu drugega polčasa in v začetni fazi drugega polčasa so bili močnejši in si priigrali tudi nakaj lepih priložnosti. Pritisk, ki so ga ustvarili je bil uspešen, saj je v 57. minuti uspel igralcu Treibacha Martinu Jakobu Steigerju gol (1:1). Razvila se je kakovostna hitra in napeta tekma. V 65. minuti je Anže Cankar (ta teden je praznoval tudi 16. rojstni dan, čestitamo mu), po lepi akciji, zadel. V 70. minuti pa je Tim Oman kronal svojo dobro igro z golom iz preciznega prostega strela – 3:1. Trener Gradišar, Co-trener Mayer in vsi igralci so se s ponosom veselili zmage.

Prihodnjo nedeljo, 15. junija, pa bodo fantje zaključili prvenstvo z igro prodi mladincem prvoligaša WAC-ja, kjer deluje njihov dolgoletni trener zdaj kot vodja naraüöaja in co-trener skupine WAC U-16. Prepričani smo, da se bodo še posebno potrudili. Po tekmi pa se bodo fantje fantje, trenerja, starši in privrženci skupine (ob 15.00 uri) srečali ob prigrizku in pokramljali o preteklosti in zagotovo tudi o bodočnosti.